Apie mus
Veikla

EKB š.m. sausio mėnesį pradėjo skaičiuoti dešimtuosius savo darbo veiklos metus. Šiuo metu pagrindinė EKB veiklos kryptis yra specializuotų programų kūrimas, tobulinimas bei palaikymas. Pagrindinis įmonės kuriamas ir tobulinamas produktas yra vertybinių popierių apskaitos programa Francina (sertifikuota Lietuvos centrinio vertybinių popierių depozitoriumo), skirta finansų maklerio bei valdymo įmonėms, taip pat visi su šia VP apskaitos programa susiję produktai, t.y. internetiniai puslapiai su specializuota prieiga įmonių klientams (klientų asmenine zona), pirmoji Lietuvoje automatinės prekybos ir apskaitos programa Saxess sistemoje, kuri visos prekybos sesijos metu nereikalauja jokio papildomo darbo siunčiant bei apskaitant pavedimusu. Dar vienas EKB produktas - speciali programa BrokerSX, skirta prekybos stebėjimui Saxess sistemoje, kuri realiu laiku atnaujina prekybos duomenis. Ši programa skirta makleriams bei modifikuota jos versija taip pat gali naudotis ir klientai.

Šiuo metu EKB yra sėkmingai įdiegusi ir toliau aptarnaujanti bei tobulinanti savo kuriamus produktus tokiems klientams kaip:

  1. DnB Nord bankas (FMD skyrius);
  2. Ūkio banko investicijų valdymas, valdymo įmonė;
  3. MP investment bank (Islandija), finansų maklerio įmonė Lietuvoje;
  4. Orion securities, Finansų maklerio įmonė;
  5. Finnhill, Finansų maklerio įmonė;
  6. Jūsų tarpininkas, Finansų maklerio įmonė;
  7. JT investicijų valdymas, fondų valdymo įmonė.

Taip pat EKB yra laimėjusi konkursą sukurti Vertybinių popierių komisijai (VPK) priežiūros sistemą, leidžiančią stebėti pensijų fondų valdytojus ir kiekvieną jų judesį. Ši sistema pradėjo veikti 2008 metų pabaigoje.